Специалисты Измаильского управления водного хозяйства приняли участие в презентации «Дождевальной машины «Фрегат»
 30 июня 2015 года в с. Богатое, Измаильского района, Одесской области на День Поля, на полях хозяйства ООО «Придунайская Нива», состоялась презентация «Дождевальной машины «Фрегат».
В мероприятиях приняли участие:
- заместитель начальника Одесского областного управления водных ресурсов - Кичук И.Д.
- начальник Измаильского управления водного хозяйства - Жечков А.И.
- главный инженер Измаильского УВХ – Кейбаш М.М.
- начальник ОВП ИУВХ – Савченко В.А. ....
|
Участие гимнасток с/к «Авангард» (Измаильского УВХ) в открытом первенстве г. Ильичевска по художественной гимнастике.
Традиционно в конце учебного года гимнастки с/к «Авангард» (ИУВХ) участвуют в открытом первенстве г. Ильичевска по художественной гимнастики.
На этих соревнованиях можно выполнить разрядные нормативы и подвести итоги учебно - тренировочного процесса.
Выступление гимнасток тренеров Н. Ярчук и Ю. Радионовой оценили на «отлично»...
|
В конце июня отмечаем Международный День Дуная
День Дуная — день людей, не забывающих о том, как их деятельность может повлиять на реку и ее обитателей. Ежегодно этот праздник объединяет 81 млн. человек в 17 странах бассейна одной из крупнейших рек Европы. 29 июня 1994 года была подписана Международная Конвенция о защите реки Дунай, которая стала катализатором становления интегрированного управления международным бассейном реки Дунай.
Дунай - вторая по протяженности река в Европе после Волги, её длина составляет 2850 км, а площадь бассейна - 817 тыс. кв. км. Для многих народов Европы Дунай - это колыбель, это прошлое и будущее. Описанный великими историками, воспетый в произведениях композиторов, поэтов и художников, в последние десятилетия для большинства европейцев Дунай стал символом объединения.
По одной из версий, название реке дали кельты в первой половине I тысячелетия до н.э. (danu - "быстрый", и vius - "вода"), а по другой - название восходит к скифо-сарматскому dаnu, что означало "вода", "река" ("дон" значит "вода" в осетинском и иранском языках). Дунай был известен и древним грекам, основавшим в начале VI века до н.э. торговые фактории к югу от дельты Дуная, который они нарекли Истром. Широкие равнины к востоку от этой реки они называли Скифией. Упоминает о реке и Геродот: "Истр - самая большая из известных нам рек…".
|
Учащиеся спортивной школы ДЮСШ ИУВХ заняли призовые места в чемпионате города по теннису.
С 15 по 17 июня 2015 г. на теннисных кортах «Юность» проходил чемпионат города Измаила по теннису. Воспитанники ДЮСШ ИУВХ приняли активное участие в соревнованиях.
Учащиеся нашей спортивной школы достойно боролись за призовые места, не только в своей возрастной группе, но и с соперниками на 2, а то и на 4 года старше.
Призовые места заняли следующие воспитанники ДЮСШ ИУВХ...
|
Про відзначення Дня робітників водного господарства в Ізмаїльському УВГ
 05.06.2015 р. в Великому залі засідань Ізмаїльського УВГ пройшли урочисті збори, присвячені Дню робітників водного господарства. На засіданні був присутній заступник начальника Одеських облводресурсів Кічук І.Д., який привітав колектив Ізмаїльського УВГ зі святом та прийняв участь у нагородженні працівників почесними грамотами від Одеського обласного управління водних ресурсів.
Начальник Ізмаїльського УВГ Жечков П.І. з нагоди Дня працівників водного господарства привітав колектив управління з професійним святом, та виразив щиру подяку за сумлінну працю, продуктивне співробітництво та відданість своєї професії. За значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу України, сумлінну працю та з нагоди професійного свята Дня працівників водного господарства були відзначені наступні працівники...
|
«Кубок Дуная» по художественной гимнастике
в спорткомплексе «Авангард» Измаильского управления водного хазяйства.
30-31 мая 2015 г. в зале спорткомплекса «Авангард» ИУВХ прошел традиционный областной турнир по художественной гимнастике «Кубок Дуная».
В соревнованиях приняли участие около 130 представительниц Измаила, Ильичевска, Южного и Одессы в возрасте от 4 до 14 лет.
Столицу Придунавья представляли воспитанницы ДЮСШ Измаильского управления водного хазяйства и ДЮСШ спорткомитета.
Гимнастки показали упражнения с лентой, скакалкой, булавой, обручем, мячом и др.
По итогам соревнований абсолютной чемпионкой стала 14-летняя Юлия Федерка (тренер ДЮСШ ИУВХ Нина Ярчук), представившая вниманию судей программу кандидата в мастера спорта. Таким образом, «Кубок Дуная» вернулся на родину, точнее - в ДЮСШ ИУВХ.
Также блестяще показали себя Ирина Ткаченко, Виктория Гранич, Галина Проданова, Николь Коваленко, Анастасия Лоскутникова, Мария Абрамова, Елизавета Бахмутова, Дарья Алейникова, Эвелина Туманова, Анна Дойкова, Алена Кипар и Александра Константинова – каждая из этих девочек стала победительницей турнира в своей возрастной категории. Они изучают художественную гимнастику под руководством тренеров ДЮСШ ИУВХ Нины Ярчук и Юлии Радионовой.
|
Теннисный турнир «Червона рута» 12-15 мая 2015 г.

На прошлой неделе в Измаиле прошёл 27-й Международный юношеский турнир "Червона рута".По традиции игры проводились на теннисных кортах СОЦ гороо "Юность". В состязаниях, помимо измаильчан, приняли участие спортсмены из Одессы, Ильичёвска и Сухого Лимана.
На протяжении пяти дней на кортах велась упорная борьба за призовые места. Теннисисты ни на секунду не уступали соперникам, поэтому жарко было не только из-за яркого майского солнца.
В пятницу, 15 мая, состоялось подведение итогов турнира "Червона рута" и торжественное награждение его участников...
|
Звіт про діяльність Ізмаїльського управління водного господарства за 1 квартал 2015 року
Основною метою бюджетної програми «Експлуатація загальнодержавних і міжгосподарських меліоративних систем та управління водними ресурсами» є забезпечення потреб населення і галузей економіки у водних ресурсах, створення сприятливого водно-повітряного режиму для забезпечення гарантованого виробництва сільськогосподарської продукції на зрошуваних землях, збирання та обробки інформації про стан поверхневих вод річок, водосховищ, каналів, зрошувальних систем та водойм в межах водогосподарських систем.
Реалізація бюджетної програми у 1 кварталі 2015 року ІзмаїльськимУВГ здійснювалась за рахунок фінансування з державного бюджету в обсязі 2683,9 тис.грн. Касові видатки склали 2683,9 тис.грн. Фактичні видатки здійснені в межах сум, передбачених ...
|
ВАЛЕНТИНУ ОЛЕКСІЇВНУ САВЧЕНКО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ !
15 травня 2015 року відзначає свій ювілейний день народження Савченко Валентина Олексіївна –
начальник відділу водокористування
Ізмаїльського управління водного господарства.
Валентина Олексіївна народилася 15.05.1950 року у с. Ларжанка, Ізмаїльського району, Одеської області.
Свою трудову діяльність почала з 1970 року пікетажисткою Кам»янського ПМК-139; з 1974-1975 роки інженер-гідротехнік Дунайського управління експлуатації захисних споруд; 1975-1979 роки – технік ПМК-99 тр-та «Дунайводбуд».В Ізмаїлському УВГ працює з 1976 року – технік, інженер – гідротехнік,старший інженер – гідротехнік, а з 1995 року – начальник відділу водокористування де працює по теперішній час.
Все своє трудове життя Валентина Олексіївна присвятила роботі в системі водного господарства. Загальний стаж складає 45 років, в галузі – 45 років, стаж роботи в нашому управлінні - 39 років.
За весь час своєї трудової діяльності в Ізмаїльському управлінні показала себе висококваліфікованим спеціалістом. В роботі принципова, наполеглива і послідовна. Ініціативний, висококваліфікований фахівець, талановитий керівник. Внесла вагомий внесок в розвиток меліорації на півдні України. За її безпосередньої участі розроблені проекти та здійснено ремонт водогосподарських об’єктів в Одеській області. Має високі теоретичні знання та великий досвід в своїй роботі. Грамотно володіє всіма ситуаціями, які складаються під час трудової діяльності.
За багаторічну сумлінну працю в галузі водного господарства Валентина Олексіївна нагороджувалася Грамотами та Подякою Облводресурсів, Ізмаїльської районної державної адміністрації.
Завдяки вдалому поєднанню ділових якостей і таких рис характеру, як щирість, доброта і людяність, Валентина Олексіївна користується повагою і авторитетом серед колег.
За доброзичливість, порядність, щирість Валентину Олексіївну Савченко шанують і поважають всі, хто її знає.
Колектив Ізмаїльського управління водного господарства вітає Валентину Олексіївну з днем народження і бажає їй міцного здоров’я, родинного затишку, достатку і благополуччя, творчого натхнення та подальшої плідної праці !
|
«Місячник благоустою» та «День Довкілля» в Ізмаїльському УВГ

На виконання наказу облводоресурсів від 03.04.2015 р. №36 «Про проведення «Місячника благоустрою», з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах (смугах відведення), на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз, по Ізмаїльському УВГ в період з 1 квітня по 8 травня 2015 року проводиться «Місячник благоустрою».
Згідно з затвердженим Планом здійснюються заходи із благоустрою, озеленення та впорядкування територій поблизу водних об’єктів та каналів, прибирання сміття, висаджуванню саджанців дерев і кущів.
17 квітня 2015 р. проведено щорічну акцію – День довкілля (День благоустрою).
Цехи та дільниці проводять роботи з упорядкування території адміністративних будівель та виробничих баз – щоп’ятниці, по насосних станцій на дільницях – щосуботи з 1 квітня по 8 травня 2015 року.
|
Готовность мелиоративных систем района к поливному сезону
В Измаильском управлении водного хозяйства 1 апреля состоялось районное совещание по вопросу готовности мелиоративных систем к поливному сезону. В работе совещания принимали участие начальник управления АПР – Николаев С.А., начальник Измаильского УВХ – Жечков А.И. и руководители сельскохозяйственных предприятий района.
На совещании были рассмотрены вопросы готовности мелиоративных систем, ГТС, насосных станций и дождевальной техники к поливному сезону. Также были затронуты вопросы обеспеченности полива водой из источников орошения и стоимости услуг по подаче воды насосными стациями управления на полив.
В своем выступлении Жечков А.И. доложил о готовности насосных станций, каналов и сооружений управления к проведению поливов. Уже очищены от сорной растительности оросительные каналы, проводится профналадка насосного оборудования. До 1 мая планируется провести ремонт 100м стального трубопровода (МТ) методом нанесения цементно-песчаной изоляции на Суворовской ОС (НСП-1).
|
22 Марта – «День Воды и водных ресурсов»
День 22 марта во всем мире принято считать Днем воды и Водных ресурсов. Вода – вещество, из которого состоит все живое на Земле, она присутствует везде и всюду. И в то же время, вода несет в себе много тайн и загадок, которые человечество до сих пор разгадать не может.
Мир происходит из воды, говорил один из древних мудрецов. Древнегреческие жрецы хорошо знали целебную силу воды, сурово хранили ее тайны, а храмы, где лечили людей, строили вблизи источников и старательно оберегали их.
Через множество преданий разных времен и народов проходит легенда о "живой" воде. Вода исцеляла раны, оживляла людей, предавала смелости и стократно увеличивала силы.
Осознавая всю значимость воды для существования жизни на Земле, человек, тем не менее, не всегда бережно относится к ней. Благодаря людской жизнедеятельности чистые реки превращаются в сточные воды, береги водоемов в стихийные свалки, а озера наполняются вредными для здоровья веществами.
Из всей воды на Земле 97% - морская вода и только 3% -пресная, из которой 70% - полярные ледники, а 29%- грунтовая влага и подземные водоносные горизонты. Легкодоступной для прямого использования является менее 1% воды! Из этой воды на сельское хозяйство используется 70%, на промышленность - 20% и только 10% - на собственные нужды человека.

Анализируя состояния водных объектов, приходим к выводу, что проблема охраны вод от загрязнения на сегодняшний день очень актуальна. И каждый из нас должен начинать с себя. Отдыхая на берегу реки или озера, не оставлять после себя мусор, превращающийся со временем в свалки и попадающий в водоемы при весенних наводнениях. Из-за отсутствия централизованного сбора мусора во многих селах возникают стихийные свалки, вредные вещества из которых в результате выпадения осадков тоже попадают в грунтовые воды или местные водоемы. В коммунальном хозяйстве из-за протекающих кранов и отсутствия счетчиков водоучета треть воды израсходуется не рационально. Все эти проблемы встречаются повсеместно и на всех уровнях - село-поселок-город-район-страна. Такое наше отношение к воде, бумерангом возвращается нам большими убытками, чем благами, которые мы получаем.
|
Про технавчання для інженерно-технічного персоналу Ізмаїльського УВГ 17 березня 2015 р.
 
17 березня 2015 р. в Ізмаїльському УВГ відбулося технавчання для інженерно - технічного персоналу. Доповіді представили наступні спеціалісти:
- Заступник начальника управління Тищенко В.М. - (Інструкція з інвентаризації матеріальних цінностей (Наказ ГУ ДКСУ від 30.10.98 № 90);
- Начальник відділу енергозбереження та зв’язку Рудак В.Я. - (Дія електричного току на людину; види електротравм; умови ураження електричним током; захисне заземлення та занулення; надання першої медичної допомоги при ураженні людини електричним струмом);
- Головний механік Карапетров І.П. - (Безпечна експлуатація грузопідйомних кранів; охорона труда на автомобільному транспорті; безпека газового господарства в управління; пожарна безпека на об»єктах управління);
- Начальник відділу експлуатації водогосподарських систем ОнищенкоТ.О. - (Порядок створення, використання та фінансування аварійного запасу матеріалів (ВТЕН 33-3.1; приймання ремонтних робіт (ППР-2001); порядок списання матеріалів при виконанні ремонтних робіт (ПНР-1989);
- Начальник відділу водокористування Савченко В.О.- (Гідрометричне забезпечення зрошувальних систем; оперативна коректировка планових режимів зрошення; заходи з економії водних ресурсів; ефективне використання зрошувальних земель);
- Провідний інженер служби водних ресурсів Глух О.І. - (Порядок використання земель водного фонду, прибережні захисні смуги, водоохоронні зони «Водний кодекс»; здійснення управління і контролю за раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів).
|
Щодо участі представників Ізмаїльського УВГ у Міжвідомчій нараді по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ 12 березня 2015 р.

12 березня 2015 р. на базі БУВР р. Дунай відбулося ХІII засідання ДУНАЙСЬКОЇ БАСЕЙНОВОЇ РАДИ. Від Ізмаїльського УВГ у нараді приймали участь заступник начальника ІУВГ Тищенко В.М. та провідний інженер служби водних ресурсів Глух О.І.
На засіданні Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ у весняно – літній період 2015 року заслухали:
- Інформацію заступника начальника управління у сфері експлуатації ГТС Кібалка О.Д. щодо забезпечення безаварійного пропуску водопілля 2015 р. згідно розроблених організаційних та практичних заходів.
- Звіт начальника відділу водних об’єктів, використання водних ресурсів та моніторингу вод Ромалійського Г.А. щодо виконання рішень міжвідомчих нарад від 03.10.2014 р.
- Інформацію директора ДГМО Морозова В.М. про гідрометеорологічні умови та прогноз рівнів води в басейні р. Дунай на березень – травень 2015р.
- Пропозиції начальника Дунайського БУВР Чероя І.Г. і ознайомлення з проектом протоколу щодо встановлення оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ на весняно – літній період 2015р.
|
Про работу отдела энергетики Измаильского УВХ за 2014 г.
 
- За 12 месяцев 2014 года насосными станциями ИУВХ перекачано 15,667 млн. м3 воды. На эти цели израсходовано 2918,64тыс.квт./ч. электроэнергии на общую сумму 2775 тыс. грн. в. т. числе: бюджет на1805 тыс.грн, спецсчет на 969,805 тыс. грн.
- Ремонт НСО: из 80шт. запланированных на 2014 год агрегатов отре-монтировано 119 или 148,7% от годового плана. Увеличению объемов ремонта способствовало дополнительное выделение управлением средств на материалы и комплектацию для оборудования.
- Из запланированных в ремонт на подготовительный период 2014/ 2015г. 18 шт. подстанций уже подготовлено 10шт, или 55,6% от плана. Приобретено и долито в силовые трансформаторы 574 литра трансфор-маторного масла. По окончании поливного сезона с целью экономии электроэнергии на потерях холостого хода произведено отключение 15 шт .силовых трансформаторов общей мощностью 17023 кВА. Вместо от-ключенных трансформаторов включены трансформаторы собстенных нужд или подведено питание от альтернативных источников. Все объекты на зимний период подключены к электроснабжению Эти ме-роприятия позволили съэкономить в 2014г. 430,9 тыс. грн. бюджетных средств.
- За 2014 г. проведено 6 энергоаудитов, по плану- 5 шт. (120 %) ...
|
Щодо участі начальника Ізмаїльського управління водного господарства Жечкова П.І. в апаратній нараді Ізмаїльської районної державної адміністрації 16 лютого 2015 р.

16 лютого на апаратній нараді в Ізмаїльській РДА доповідав начальник Ізмаїльського УВГ Жечков П.І. про стан готовності Ізмаїльського УВГ до недопущення та ліквідації негативних наслідків весняних паводків та підтоплень по Ізмаїльському району.
В докладі була висвітлена наступна інформація:
З метою забезпечення постійного контролю за розвитком водогосподарської обстановки у період від початку до завершення проходження повені та весняного водопілля, а також з метою своєчасного вжиття заходів, щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу, повені та паводків в Ізмаїльському УВГ щорічно затверджується та погоджується:
«План заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах Ізмаїльського району».
До складу плану входять наступні документи...
|
Про роботу відділу кадрів Ізмаїльського УВГ за 2014 р.

Загальна чисельність Ізмаїльського управління водного господарства за 2014 рік складає 294 особи. З них 17 керівників та 59 спеціалістів.
Частка працівників віком до 35 років - 49 осіб.
Підвищили кваліфікацію в Державному інституті управління та економіки водних ресурсів – 5 осіб серед керівників та спеціалістів, а також на виїзді підвищили свою кваліфікацію – 9 осіб.
Здійснюється навчання на виїзді з технічними школами. Серед робітників управління пройшли навчання – 156 осіб (72 %).
Частка працівників з вищою освітою серед керівників та спеціалістів – 60 осіб (73 %) від загальної кількості керівників та спеціалістів – 76 осіб.
Плинність кадрів складає – 31 особа ( 10,5 %).
Ізмаїльське управління водного господарства спільно співпрацює з різними учбовими закладами м. Одеса та м. Ізмаїл.
За 2014 рік пройшли практику на базі управління 15 студентів:
1 - Одеської державної академії будівництва та архітектури, 2 – Ізмаїльського державного гуманітарного університету, 5 – Ізмаїльського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, 1 – Ізмаїльського технікуму економіки і права, 4 – ДНЗ «Ізмаїльський професійний ліцей», 2 - ДПТНЗ «Ізмаїльське професійно-технічне училище». Керівництво управління створює належні умови для проходження практики студентів навчальних закладів по своїй спеціальності.
Без відриву від виробництва за різними освітніми рівнями навчаються у вищих учбових закладах 3 робітника управління. З загальної чисельності працівників в управлінні працює 5 молодих спеціалістів.
З метою підвищення фахового рівня спеціалістів управління, вивчення всіх напрямків діяльності галузі, в управлінні організовано проведення щотижневого технічного навчання працівників, згідно затвердженого графіка і програми.
|
Про участь Ізмаїльського УВГ в тренуваннях, щодо готовності до роботи під час проходження льодоходу, повені та паводків 12 лютого 2015 р.

12 лютого 2015 р. в Ізмаїльській РДА відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Від Ізмаїльського УВГ у засіданні прийняв участь провідний інженер служби водних ресурсів О.І.Глух. Тематикою засідання було проведення учбових тренувань щодо: “Координації діяльності органів виконавчої влади, служб цивільного захисту (ЦЗ), територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ при ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території області під час проходження льодоходу, повені та паводків у 2015 році».
Мета тренувань:
- Визначити рівень готовності органів управління та сил ЦЗ до дій при ліквідації надзвичайних ситуацій при проходженні льодоходу, повені та паводків.
- Перевірити реальність планування заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з льодоходом повінню та паводками.
- Уточнити плани взаємодії органів виконавчої влади, служб ЦЗ та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
- Надати методичну допомогу органам управління ЦЗ у виконанні покладених на них завдань при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з льодоходом та можливими заторами, повінню та паводками.
Одеськими облводресурсами було доведено до Ізмаїльського УВГ наступні учбові завдання:
- Штормове попередження.
- Підвищення рівня води на українській дільниці р. Дунай.
Службою водних ресурсів Ізмаїльського УВГбули відпрацьовані учбові завдання та оперативно передані до Одеських облводресурсів і відділу ТЕБ та НС Ізмаїльської РДА.
|
Основні напрямки роботи відділу водокористування у 2014 р.
У 2014 р. відділом водокористування Ізмаїльського УВГ проведена робота по наступним основним напрямкам:
- на заповнення водосховищ перекачено 2,2 млн. м3 та використано 314 тис.грн.;
- з метою запобігання підтоплення сільськогосподарських угідь відкачано 7,0 млн. м3 колекторно-дренажних вод та використано – 392,2 тис .грн., що на 20,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року;
- перекачено води до комерційних точок водовиділу та заповнення державної мережі -2,825 млн. м3;
- в точки водовиділу подано 3,268 млн. м3 води, з них 0,423 млн. м3 - на рис;
- в 2014 р. полито 13 535 га фізичної площі.
|
Звіт про роботу ВЕВС за 2014 р.
За 2014 рік було виконано ремробіт на суму 619,607 тис.грн.
Поточний ремонт виконаний на суму 426,066 тис.грн. в тому числі за рахунок загального фонду 2,16 тис.грн., а решта за рахунок коштів спеціального фонду.
Виконання по ремонту внутрішньогосподарської мережі склало 177,497 тис.грн., а це в 2 рази більше чим за цей же період минулого року.
Виконано 4,671 тис.м3 земляних робіт, у т.ч. земляні роботи, виконані на міжгосподарській меліоративній мережі склали 3,626 тис.м3.
Обсяги з очищення каналів від наносів та мулу на міжгосподарській мережі склали 2,11 тис. м3 (100,5% від річного плану).
Обкошування міжгосподарської мережі проведено на площі 92,7 га (103% від річного плану), механізованим способом 60,3 га (100,5%).
Вирубано чагарник на площі 2,89 га (100% від річного плану).
Виконання завдання по застосуванню гербіцидів склало 8,5 га (130,8% від річного плану).
Відремонтовано 70 одиниць гідротехнічних споруд, або 114,8% від річного планового завдання.
Здійснювався ремонт насосно-силових агрегатів. Виконання склало 110одиниць, або 137,5% від річного плану.
Проведена побілка та фарбування насосних станцій, гідротехнічних споруд на площі 5917,4 кв.м.
Відремонтовано 100 м трубопроводів методом нанесення цементно-піщаної ізоляції
|
« 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 » |